Image

Psychoterapeuta

spokojnie i rzeczowo

Centrum Medyczne Północna 5 w Lublinie dysponuje poradnią psychologiczną zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem różnego rodzaju zaburzeń, reakcji na kryzysowe sytuacje życiowe i objawów chorobowych związanych ze stanem emocjonalnym u dzieci i dorosłych.

profesjonalne

Centrum Psychoterapeutyczne

Doświadczony specjalista z przyjaznym podejściem do pacjentów udziela porad psychologicznych diagnostycznych mających na celu rozpoznanie dolegliwości i rozpoczęcie leczenia. Oferujemy konsultacje oraz psychoterapie indywidualną i rodzinną.

W poradni pacjenci uzyskają pomoc w zakresie m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych, nerwicowych, adaptacyjnych, a także zaburzeń osobowości, reakcji na ciężki stres, zaburzeń psychosomatycznych, nadużywania substancji uzależniających.
Stawiamy sobie za priorytet dobro pacjentów. Poradnia psychoterapeutyczna oferuje konsultacje oraz krótko- i długoterminową terapię dla wszystkich którzy potrzebują pomocy. Każdy, kto dąży do poprawy jakości swojego życia, może liczyć w naszej poradni na pomoc specjalisty wysokiej klasy.

W Centrum Medycznym Północna 5 z wyrozumiałością i troską pochodzimy do każdego pacjenta.

Mgr Barbara Brus

Nazwa badaniaCena
Hipnoza480 zł
Hipnoza lecznicza480 zł
Hipnoza relaksacyjna480 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna280 zł
Odwołanie wizyty w okresię krótszym niż 24 h przed wizytą280 zł
Poradnictwo rodzinne280 zł
Psychoterapia depresji280 zł
Psychoterapia niepłodności280 zł
Psychoterapia par480 zł
Psychoterapia uzależnień behawioralnych280 zł
Psychoterapia uzależnień i współuzależnienia280 zł
Psychoterapia zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych280 zł
Psychoterapia zaburzeń odżywiania280 zł
Terapia rodzinna480 zł
Terapia seksuologiczna280 zł
Wsparcie psychologiczne w kryzysie280 zł
Image
mgr Barbara Brus
Certyfikowany psychoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W swojej karierze pomogła już tysiącom pacjentów. Zajmuje się m.in. hipnozą, psychoterapią oraz poradnictwem. Ceniona za kwalifikacje, umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem oraz cierpliwość.

Dr Alina Nowicka

Nazwa badaniaCena
Konsultacja psychiatryczna250 zł
Image

Dr Alina Nowicka

Były ordynator Oddziału Psychogeriatrycznego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie. Specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem zawodowym - psychiatria, psychogeriatria, terapeuta uzależnień. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem depresji, lęku, zaburzeń snu, psychoz, zaburzeń pamięci - w tym choroby Alzheimera, terapia uzależnień. Udziela porad ambulatoryjnych. Wydaje orzeczenia lekarskie o stanie zdrowia.

Okolica naszego centrum medycznegojest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie
Centrum Medyczne znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!
 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli
Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.
 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w naszym Centrum Medycznym.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Meycznym Północna 5.

Zapraszamy do kotnaktu