Image

Psychoterapeuta

spokojnie i rzeczowo

Centrum Medyczne Północna 5 w Lublinie dysponuje poradnią psychologiczną zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem różnego rodzaju zaburzeń, reakcji na kryzysowe sytuacje życiowe i objawów chorobowych związanych ze stanem emocjonalnym u dzieci i dorosłych.

profesjonalne

Centrum Psychoterapeutyczne

Doświadczony specjalista z przyjaznym podejściem do pacjentów udziela porad psychologicznych diagnostycznych mających na celu rozpoznanie dolegliwości i rozpoczęcie leczenia. Oferujemy konsultacje oraz psychoterapie indywidualną i rodzinną.

W poradni pacjenci uzyskają pomoc w zakresie m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych, nerwicowych, adaptacyjnych, a także zaburzeń osobowości, reakcji na ciężki stres, zaburzeń psychosomatycznych, nadużywania substancji uzależniających.
Stawiamy sobie za priorytet dobro pacjentów. Poradnia psychoterapeutyczna oferuje konsultacje oraz krótko- i długoterminową terapię dla wszystkich którzy potrzebują pomocy. Każdy, kto dąży do poprawy jakości swojego życia, może liczyć w naszej poradni na pomoc specjalisty wysokiej klasy.

W Centrum Medycznym Północna 5 z wyrozumiałością i troską pochodzimy do każdego pacjenta.

Mgr Barbara Brus

Nazwa badaniaCena
Hipnoza480 zł
Hipnoza lecznicza480 zł
Hipnoza relaksacyjna480 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna280 zł
Odwołanie wizyty w okresię krótszym niż 24 h przed wizytą280 zł
Poradnictwo rodzinne280 zł
Psychoterapia depresji280 zł
Psychoterapia niepłodności280 zł
Psychoterapia par480 zł
Psychoterapia uzależnień behawioralnych280 zł
Psychoterapia uzależnień i współuzależnienia280 zł
Psychoterapia zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych280 zł
Psychoterapia zaburzeń odżywiania280 zł
Terapia rodzinna480 zł
Terapia seksuologiczna280 zł
Wsparcie psychologiczne w kryzysie280 zł
Image
mgr Barbara Brus
Certyfikowany psychoterapeuta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W swojej karierze pomogła już tysiącom pacjentów. Zajmuje się m.in. hipnozą, psychoterapią oraz poradnictwem. Ceniona za kwalifikacje, umiejętności nawiązywania kontaktu z pacjentem oraz cierpliwość.

Dr Alina Nowicka (cennik obowiązuje od 15.08.2022)

Nazwa badaniaCena
Konsultacja psychiatryczna300 zł
Teleporada300 zł
Image

Dr Alina Nowicka

Były ordynator Oddziału Psychogeriatrycznego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie. Specjalista psychiatra z dużym doświadczeniem zawodowym - psychiatria, psychogeriatria, terapeuta uzależnień. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem depresji, lęku, zaburzeń snu, psychoz, zaburzeń pamięci - w tym choroby Alzheimera, terapia uzależnień. Udziela porad ambulatoryjnych. Wydaje orzeczenia lekarskie o stanie zdrowia.

Okolica naszego centrum medycznegojest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie
Centrum Medyczne znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!
 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli
Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.
 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w naszym Centrum Medycznym.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Meycznym Północna 5.

Zapraszamy do kotnaktu