Image

Pediatria Lublin

i Mały Pacjent

Jest to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami dziecięcymi, opieką nad dziećmi oraz ich rozwojem.

Profesjonalny Pediatra Lublin

CENTRUM PEDIATRII

Lekarz pediatra to specjalista w zakresie chorób dziecięcych. Opiekuje się pacjentami niemal od urodzenia do osiemnastego roku życia. Jego rolą jest nie tylko diagnostyka i leczenie dzieci, ale też monitorowanie ich rozwoju oraz działania służące profilaktyce chorób.

Dr n. med. Monika Kusz

Nazwa badaniaCena
Porada lekarska180 zł
Teleporada180 zł
Image

Dr n. med. Monika Kusz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego w Lublinie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- oraz anglojęzycznymi w Klinice Nefrologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności w dziedzinie pediatrii. Autorka i współautorka licznych doniesień naukowych oraz konferencyjnych.

Dr n. med. Monika Wojciechowska

Nazwa badaniaCena
Porada lekarska180 zł
Teleporada170 zł
Image

Dr n. med. Monika Wojciechowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista nefrologii dziecięcej. Pracuje w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w Centrum Medycznym Północna 5.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Medycznym Północna 5.

Zapraszamy do kontaktu