Image

Centrum Neonatologii

Cierpliwie i dokładnie

Centrum Medyczne Północna 5 w Lublinie oferuje usługi wysokiej klasy specjalistów neonatologii. Opieka nad najmłoszymi pacjentami jest naszym priorytetem. Czas trwania wizyty określa tylko Mały Pacjent i Jego Mama a nie zegar.

profesjonalne

Centrum Neonatologii

Neonatologia to wyjątkowo delikatna specjalizacja. Zajmuje sie ona pomoca i leczenim najmłodszych pacjentów- noworodków- w tym także wcześniaków. Neonatolog zajmuje się m.in.: oceną stanu ogólny dziecka, sprawdza odruchy i napięcie mięśniowe, osłuchuje serce, bada wzrok, ocenia ciemiączka.
Specjalista ten jest niezbędny do prawidłowej oceny rozwoju noworodka oraz ewentualnym wykryciu potencjalnych nieprawidłowości. Niezbędny dla Namniejszych Pacjentów, którzy urodzili się troszkę za wsześnie.

Specjalista neonatolog

Dr Justyna Domosud

Współzałożyciel i kierownik pierwszego w Polsce Banku Mleka Kobiecego przy Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży SPSK 1 w Lublinie. Stopień naukowy doktora otrzymała w 2019 roku. W trakcie praktyki lekarskiej nabyła doświadczenie w leczeniu noworodków, w tym wykonywaniu badań USG u noworodka oraz prowadzeniu wcześniaka w trakcie pobytu w Oddziale Intensywnej Opieki. Członek Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego.

Dr Justyna Domosud

Nazwa badaniaCena
Porada lekarska180 zł
Teleporada180 zł
USG główki z interpretacją250 zł
USG jamy brzusznej z interpretacją250 zł
USG płuc z interpretacją250 zł
Image
Dr Justyna Domosud
Ordynator Oddziału Neonatologii w SPZOZ w Łukowie. Wieloletni pracownik Oddziału Noworodków i Wcześniaków Wojewódzkiego Szpitala im Bożego Jana w Lublinie oraz Oddziału Noworodków Samodzielnego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Współzałożyciel i kierownik pierwszego w Polsce Banku Mleka Kobiecego przy Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży SPSK 1 w Lublinie. 

Okolica naszego centrum medycznegojest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie
Centrum Medyczne znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!
 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli
Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.
 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w naszym Centrum Medycznym.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Meycznym Północna 5.

Zapraszamy do kotnaktu