Image

Nefrologia Dziecięca Lublin

we współpracy z lekarzami.

Nefrolog dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób nerek i układu moczowego u dzieci i młodzieży. Prowadzi leczenie zapobiegawcze oparte o dobór odpowiednich środków farmaceutycznych. Leczy niewydolność nerek, zespół nerczycowy, kłębuszkowe zapalenie nerek, cystynurię, chorobę Fabry’ego, stany zapalne układu moczowego. 

Profesjonalny Nefrolog Dziecięcy Lublin

CENTRUM NEFROLOGII DZIECIĘCEJ

Nefrolog sprawuje też opiekę nad Pacjentami oczekującymi na przeszczep i zakwalifikowanymi do dializ. Do nefrologa warto zabrać dziecko, które skarży się na ból w okolicach nerek, u którego zauważono krew lub białko w moczu, dziecko, u którego często pojawiają się stany zapalne układu moczowego, niemowlęta z wrodzonymi wadami nerek, dziecko, które ma problem z oddawaniem moczu, dziecko, u którego wystąpiła opuchlizna – szczególnie w okolicach oczu, dłoni i stóp. Właściwie przeprowadzona terapia zwiększa szansę na wyleczenie schorzeń nerek i układu moczowego oraz skutecznie zapobiega ich rozwojowi na późniejszym etapie życia.

Dr n. med. Monika Wojciechowska

Nazwa badaniaCena
Porada lekarska180 zł
Teleporada170 zł
Image

Dr n. med. Monika Wojciechowska

Specjalista nefrologii dziecięcej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej.

Dr n. med. Monika Kusz

Nazwa badaniaCena
Porada lekarska180 zł
Teleporada170 zł
Image

Dr n. med. Monika Kusz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego w Lublinie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- oraz anglojęzycznymi w Klinice Nefrologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności w dziedzinie pediatrii. Autorka i współautorka licznych doniesień naukowych oraz konferencyjnych.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w Centrum Medycznym Północna 5.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Medycznym Północna 5.

Zapraszamy do kontaktu