Image

Fizjoterapia sportowa

powrót do aktywności

Fizjoterapia sportowa- szerokie pojęcie pracy ze sportowcami. Ma za zadanie przygotowanie pacjenta do powrotu do aktywności sprzed zabiegu/urazu.

Fizjoterapeuta sportowy

CENTRUM FIZJOTERAPII SPORTOWEJ

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pierwszoligowymi zawodnikami.

Konrad Buszko

Nazwa badaniaCena
Konsultacja fizjoterapeutyczna130 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna + taping180 zł
Masaż130 zł
Taping (plastrowanie)100 zł
Taping (plastrowanie) druga i następna okolica ciała70 zł
Image

Mgr Konrad Buszko

Pasjonat w zakresie fizjoterapii sportowej. Aktualnie współpracuje z pierwszoligowym zespołem siatkarskim oraz Reprezentacją Polski w Lekkiej Atletyce Niesłyszących (wszystkie dyscypliny). Doświadczenie zdobywał podczas pracy z profesjonalnymi zespołami sportowymi oraz na licznych zgrupowaniach w tym z seniorską Reprezentacją Polski w Pływaniu.

Brał udział w wielu imprezach sportowych o randze mistrzowskiej m.in. Mistrzostwach Świata w Koszykówce, Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce, Mistrzostwach Polski w Pływaniu. Możecie go spotkać podczas meczów ligowych siatkarskiej Avii Świdnik oraz zawodach lekkoatletycznych w całej Polsce. Ciekawostką jest, że biegle posługuje się językiem migowym. W wolnym czasie zapalony siatkarz plażowy i tenisista.

Swoje usługi kieruje w znacznej mierze do pacjentów czynnych sportowo - zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Umów wizytę

Umów wizytę

Umów wizytę
Umów wizytę
Nie zwlekaj i umów już dziś wizytę w Centrum Medycznym Północna 5.

Bez kolejek,
bez czekania
Kontakt z CM5

Kontakt z CM5

Zalecenia zdrowotne
Kontakt z CM5
Sprawdź ofertę świadczeń w Centrum Medycznym Północna 5.

Zapraszamy do kontaktu