Image
Fizjoterapia Lublin- Centrum Medyczne Północna 5
Fizjoterapia- bezpiecznie we współpracy z lekarzami.
Centrum Fizjoterapii w CM5 oferuje pacjentom szeroki zakres usług fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnych. Doświadczeni specjaliści zadbają o Twoj szybki powrót do zdrowia. Współpraca z lekarzami dopełnia całości obrazu zaangażowania i profesjonalizmu naszego zespołu.
Profesjonalny fizjoterapeuta Lublin

CENTRUM FIZJOTERAPII

Centrum Medyczne Północna 5 oferuje, swoim pacjentkom pełny wachlarz usług związanych z fizjoterapią i rehabilitacją.
Pacjenci, którzy wybierają usługi fizjoterapii w Centrum Medycznym Północna 5 w Lublinie mają pewność, że powierzają swoje zdrowie profesjonalistom. Liczne zabiegi oraz procedury lecznicze dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta. W razie potrzeby istnieje możliwość konsultacji lekarskiej.

Czy wiesz jak DZIŚ wygląda wizyta u fizjoterapeuty

To pytanie nie jest przypadkowe, bo na przebieg konsultacji z fizjoterapeutą ZNACZĄCY WPŁYW miał postęp technologiczny umożliwiający diagnozowanie z wykorzystaniem USG.
Badanie w Centrum Medycznym Północna 5 podczas wizyty fizjoterapeutycznej:
-Pozwala na precyzyjną diagnostykę obrazową (by ustalić właściwą strategię w postępowaniu terapeutycznym)
-Zapewnia właściwe rozpoznanie dysfunkcji (dzięki zaawansowanej technologii pozwalającej uzyskać dużą częstotliwość fali akustycznej)
-Pozwala określić brak przeciwwskazań do pracy określonymi metodami
-Dzięki badaniu usg podczas wizyty u fizjoterapeuty masz pewność, że Twoja terapia jest przemyślana i dostosowana do Twojej, indywidualnej sytuacji.

Badanie USG wykonuje certyfikowany fizjoterapeuta mgr Paulina Jagiełło.

Mgr Paulina Jagiełło

Nazwa badaniaCenna
Taping (plastrowanie)100 zł
Taping (plastrowanie) druga i następna okolica ciała70 zł
USG fizjoterapeutyczne150 zł
Igłoterapia100 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna200 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna + taping260 zł
Masaż200 zł
Konsultacja fizjo + igłoterapia230 zł
Image

Mgr Paulina Jagiełło

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych na kierunku dietetyka i planowanie żywienia. Pracująca w branży od wielu lat na rynku lubelskim. Łącząca pasję do aktywności ruchowej ze stale poszerzanym doświadczeniem w zakresie nowych metod i możliwości usprawniania fizjoterapeutycznego.
Stały kontakt ze sportem zawodowym oraz z klinicznymi przypadkami pozwolił mi dostrzec konieczność łączenia wiedzy naukowej z doświadczeniem pochodzącym z wielu dziedzin medycznych. Dlatego też już podczas studiów rozpoczęłam poszerzać warsztat pracy o dodatkowe metody terpaeutyczne. Wspomniane kursy, które pozwalają mi osiągać zadowalające rezultaty w pracy z pacjentami to:
"Bezpośrednie techniki powięziowe z elementami FDM",
"Metody diagnostyki ruchowej obręczy barkowej i kręgosłupa szyjnego",
"Taping w rehabilitacji i sporcie",
"Igłoterapia w rehabilitacji",
szkolenie podstawowe w zakresie rollowania OMS Roll Academy.

Mgr Emil Jabłoński

Nazwa badaniaCenna
Image

Mgr Emil Jabłoński

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny.
Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii.
W praktyce zawodowej zajmuj sie szeroko pojętą rehabilitacją ortopedyczną w zakresie terapii manualnej oraz terapii wisceralnej.
Priorytetem w mojej pracy jest profesjonalna pomoc pacjentowi w powrocie do zdrowia oraz aktywności fizycznej.
Program terapii zawsze dobiera indywidualnie z wnikliwie przeprowadzonym wywiadem, gdyż tylko takie podejście daje wymierne rezultaty.
Po jego terapiach pacjenci często odczuwają poprawę już po pierwszym zabiegu.

Mgr Emilian Sapuła

Nazwa badaniaCenna
Image

Mgr Emilian Sapuła

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń układu ruchu. Moje główne zainteresowania z zakresu fizjoterapii to terapia manualna i powięziowa, a także przygotowanie motoryczne i biomechanika, co sprawia, że każdy pacjent oprócz niwelowania dolegliwości bólowych może liczyć również na wskazanie i instruktaż specjalistycznych ćwiczeń dobranych bezpośrednio pod daną dysfunkcję. Co więcej, doświadczenie zebrane podczas prowadzonych na uczelni warsztatów pozwala mi na bardzo jasne i przystępne wyjaśnienie mechanizmu powstawania kontuzji, czy bólu, a co za tym idzie, na skrócenie procesu rehabilitacji.

Mgr Kamil Skrzypek

Nazwa badaniaCenna
Image

Mgr Kamil Skrzypek

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia, a także studium zawodowego o profilu technik masażysta. Od 2008 zgłębiam tajniki wiedzy z dziedziny fizjoterapii. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają mi spojrzeć holistycznie na problem pacjenta, analizując całe ciało, a nie skupiając się tylko i wyłącznie na bolesnej okolicy. Moją misja jest świadoma pomoc w osiągnięciu odpowiedniego stanu zdrowia po przebytych urazach, operacjach, a także eliminacja dolegliwości bólowych poprzez mobilizację organizmu do pracy w celu rozpoczęcia i przyspieszenia procesów naprawczych.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5