Image

Pediatria Lublin

i Mały Pacjent

Jest to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami dziecięcymi, opieką nad dziećmi oraz ich rozwojem.

Profesjonalny Pediatra Lublin

CENTRUM PEDIATRII

Lekarz pediatra to specjalista w zakresie chorób dziecięcych. Opiekuje się pacjentami niemal od urodzenia do osiemnastego roku życia. Jego rolą jest nie tylko diagnostyka i leczenie dzieci, ale też monitorowanie ich rozwoju oraz działania służące profilaktyce chorób.

Dr n. med. Monika Kusz

Nazwa badaniaCenna
Image

Dr n. med. Monika Kusz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuje w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Uniwersyteckiego Szpitalu Dziecięcego w Lublinie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- oraz anglojęzycznymi w Klinice Nefrologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale poszerza swoją wiedzę i rozwija umiejętności w dziedzinie pediatrii. Autorka i współautorka licznych doniesień naukowych oraz konferencyjnych.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5