Image

Ortopedia Dziecięca Lublin

nie daj się złamać

Ortopedia dziecięca jest dziedziną medycyny, która koncentruje się na schorzeniach aparatu ruchu u dzieci – od noworodków do młodzieży do 18. roku życia.

Profesjonalny Ortopeda Dziecięcy Lublin

CENTRUM ORTOPEDII DZIECIĘCEJ

Kluczową rolą ortopedii dziecięcej jest wczesna diagnostyka chorób wrodzonych i nabytych narządu ruchu u dzieci i młodzieży, które zwykle rozwijają się bezobjawowo. Bez odpowiedniego leczenia, które zostanie podjęte w porę, dużym ryzykiem jest pogłębienie się tych wad wraz ze wzrostem i pionizacją. Następstwem tego mogą być zmiany zwyrodnieniowe, jak również trwałe kalectwo.

Dr Cezary Łapiński

Nazwa badaniaCenna
Image

dr Cezary Łapiński

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie.
Specjalizacja ortopedia i traumatologia narządu ruchu.
30 -letnie doświadczenie w pracy z małymi pacjentami- w diagnostyce i leczeniu wad wrodzonych bioder i stóp u niemowląt. U dzieci i młodzieży- wad postawy ,urazów i ich następstw. W pracy z dorosłymi pacjentami zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym urazów i schorzeń narządu ruchu, co jest może mniej popularne w dyscyplinie zabiegowej, jaką jest ortopedia, ale oczekiwane przez część pacjentów obawiających się operacji.
W pracy wspomaga się wykonywaniem badań USG narządu ruchu. Fale ultradźwiękowe ujawniają obraz tkanek miękkich niedostępny w RTG, dają możliwość badań dynamicznych stawów i mięśni ( w ruchu w czasie rzeczywistym), oraz dają możliwość bezpiecznego wielokrotnego powtarzania badań bez narażania na szkodliwe promieniowanie.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5