Image

Neurolog Lublin

od początku do końca

Neurologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy, a psychiatria z kolei zajmuje się głównie chorobami, których podłożem jest biochemiczne zaburzenie funkcjonowania mózgu jako całości.

Profesjonalny Neurolog Lublin

CENTRUM NEUROLOGII

W naszym Centrum Medycznym CM5 przyjmują doświadczeni neurolodzy. Zajmują się rozpoznawaniem i leczeniem różnych jednostek chorobowych u pacjentów. Pacjenci czują się zaopiekowani przez cały okres terapii.

Dr Remigiusz Ficek

Nazwa badaniaCenna
Image

Specjalista neurologii. Pracownik Oddziału Udarowego Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Konsultant neurologii w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPSK4 w Lublinie. Doświadczenie neurologiczne poszerza w codziennej praktyce oraz na licznych praktykach i dedykowanych kursach. W 2017 roku odbył 3-miesięczny kurs z zakresu technik neurograficznych oraz elektromiograficznych w Zakładzie Neurofizjologii Klinicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Od 2013 roku prowadzi zajęcia dydaktyczne z neurologii ze studentami anglojęzycznymi Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5