Image

Neurochirurg Lublin

od początku do końca

Neurochirugia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób układu nerwowego. W obszarze zainteresowania neurochirurgii znajdują się: mózgowie, rdzeń kręgowy, nerwy obwodowe oraz układ naczyniowy, zaopatrujący te struktury.

Profesjonalny Neurochirurg Lublin

CENTRUM NEUROCHIRURGII

W naszym Centrum Medycznym CM5 przyjmują doświadczeni neurochirurdzy. Zajmują się kwalifikacją do zabiegów operacyjnych, farmakoterapią oraz oceną pozabiegową pacjentów. Pacjenci czują się zaopiekowani przez cały okres terapii.

Dr Rafał Kruk

Nazwa badaniaCenna
Porada neurochirurgiczna330 zł
Teleporada330 zł
Image

dr Rafał Kruk

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Od 2012 asystent w Klinice Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej SPSK nr 4 w Lublinie.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów.

Dr Rafał Kruk zajmuje się diagnostyką i leczeniem zarówno operacyjnym jak i zachowawczym całego spektrum zaburzeń układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów i chorób naczyniowych mózgu i rdzenia kręgowego, dyskopatii, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa oraz chirurgii nerwów obwodowych. Przeprowadził, bądź brał czynny udział w ponad 1000 operacji neurochirurgicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5