Image

Internista

szeroki zakres usług

Internista- specjalista chorób wewnętrznych.
Oferujemy diagnostykę i leczenie w szerokim zakresie. Wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz laboratorium analityczne gwarantują najlepszą możliwą opiekę dla naszych pacjentów.

profesjonalne

Centrum Internistyczne

Interna- królowa nauk medycznych.

W Centrum Medycznym Północna 5 pacjenci mają możliwość skorzystania z usług lekarzy internistów. Są to specjaliści zajmujący się profilaktyką, ogólna kontrolą stanu zdrowia oraz leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Jako jedni z pierwszych mają kontakt z pacjentem. Internista udziela zaleceń lekarskich, wystawia recepty, przepisuje leki, wypisuje skierowania na konsultacje bądź rehabilitację. Decyduje on o potrzebie skierowania pacjenta na konsultację do innego specjalisty.

Specjalista chorób wewnętrznych

Dr n. med. Marek Tomaszewski

Absolwent Akademii Medycznej im. F. Skubiszewskiego w Lublinie, Wydział Lekarski. Staż podyplomowy odbywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Brał udział w ramowym programie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych w Klinice Gastroenterologii UM w Lublinie w latach 2006-2011. Ukończył studia doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka AM w Lublinie, gdzie obronił z wyróżnieniem w roku 2008 pracę doktorską pt.: „Wpływ kofeiny podawanej w różnej temperaturze na toksyczność prenatalną u szczurów”. W roku 2011 uzyskał tytułu specjalisty w dziedzinie: choroby wewnętrzne. Do tej pory zdobywa doświadczenie w publicznych i prywatnych jednostkach medycznych. Ponadto ma bogatą karierę akademicką. Aktywny pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W Centrum Medycznym Północna 5 lekarz internista zajmuje się pacjentami z różnymi schorzeniami np. gastrologicznymi, kardiologicznymi, nefrologicznymi, pulmonologicznymi, endokrynologicznymi. Ponad to lekarz także wydaje skierowanie na szczepienia ochronne, różnego typu badania (np. obrazowe, laboratoryjne) oraz interpretuje ich wyniki.

Dr n. med. Marek Tomaszewski

Nazwa badaniaCenna
Image
Dr n. med. Marek Tomaszewski
Specjalista chorób wewnętrznych. Pracownik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie kliniczne zdobywał w Klinice Gastroenterologii SPSK nr 4 w Lublinie, przychodniach przyszpitalnych i jednostkach prywatnych. Ceniony za rozległą wiedzę i empatię.

Okolica naszego centrum medycznegojest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie
Centrum Medyczne znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!
 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli
Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.
 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP jak i międzynarodowe lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5