Image

Centrum Endokrynologii

Diagnozna i leczenie

Endokrynolog to specjalista zajmujący się układem dokrewnym: gruczołami wydzielania wewnętrznego i spowodowanymi przez ich dysfunkcje zaburzeniami hormonalnymi. Określa m.in. przyczyny zaburzeń rozwojowych u dzieci, problemy ginekologiczno-położnicze czy choroby metaboliczne.

Lekarz endokrynolog

CENTRUM ENDOKRYNOLOGII

Endokrynolog to lekarz specjalista, który zajmuje się gruczołami wydzielania wewnętrznego - zarówno chorobami spowodowanymi zaburzeniami w funkcjonowaniu tych gruczołów, jak i produkowanymi przez nie hormonami.

Dr Terlecka Paulina

Nazwa badaniaCenna
Porada lekarska260 zł
Teleporada260 zł
Image

Dr Terlecka Paulina

Pracownik w Klinicznym Oddziale Endokrynologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie.
Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami zarówno polsko-, jak i angielskojęzycznymi w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie w  trakcie studiów doktoranckich w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka licznych doniesień konferencyjnych i publikacji naukowych. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i zjazdach z zakresu endokrynologii i diabetologii.
W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży, endokrynologicznymi przyczynami zaburzeń miesiączkowania, chorobami przysadki i nadnerczy, a także leczeniem otyłości. Praca w szpitalu klinicznym o szerokim przekroju pacjentów umożliwia stałe pogłębianie wiedzy i zdobywanie doświadczenia.
Przyjmuje tylko pacjentów pełnoletnich.

Okolica naszego prywatnego gabinetu ginekologicznego w LublinieJest bogata w możliwości komunikacyjne

Image
Image
5 dużych szpitali w sąsiedztwie

Centrum Medyczne - Ginekologii znajduje się w dzielnicy Lublina, w której jest zlokalizowanych pięć dużych szpitali z licznymi specjalizacjami – to część miasta sprzyjająca leczeniu!

 
Image
Image
Bogaty wybór hoteli

Osoby przyjezdne z okolic Lublina lub innych miast mogą na krótki okres leczenia u Ginekologa w Lublinie w CM Północna 5 przenocować w jednym z licznych okolicznych hoteli, by mieć wygodny dojazd na zabieg.

 
Image
Image
Blisko lotniska i dworca PKP
Dojazd do CM Północna 5 dla podróżnych z Lubelszczyzny czy nawet całego kraju jest prosty i szybki, bo blisko znajduje się zarówno dworzec PKP, jak i lokalne lotnisko.
 
Image
Image

Witaj w Centrum Medycznym Północna 5